Diamond Epoksi Logo

Kafe Restoran Epoksi Zemin Kaplama

kafe epoksi zemin kaplama

Kafe Restoran epoksi zemin kaplama nedir? Epoksi kimyasal bir reçine türüdür. Günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama çeşididir. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden bazıları da dayanıklı, temizliği kolay, güzel ve parlak bir zemin yapısının sahip olmasından dolayıdır. Epoksi nedir ve epoksi zemin kaplama hakkında detaylı bilgi için Epoksi Nedir adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Epoksi kafe zemin kaplama yapmak için en uygun zemin kaplama çeşididir. Hijyenik, kolay temizlenebilen, aşınma yapmayan ve sürtünmelere karşı dayanıklı olan yapısı sayesinde kafeniz de bulunan sandalye ve masalar zemininize zarar vermez. Zemine herhangi bir şey döküldüğünde leke tutmayan özelliği sayesinde mop veya diğer paspas çeşitleri ile kolayca temizleyebilirsiniz. Epoksi zemin kimyasallar ile tepkimeye girmez. Kafe ambiyansınıza epoksi boya ve desen çeşitleri ile farklı bir hava katabilirsiniz. Parlak ve pürüzsüz zemin özelliği ile birlikte kafeniz daha aydınlık, ferah, ve temiz gözükecektir. Yürüme ve çizilme olasılıklarına dayanıklı olduğundan müşterilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Çizilme durumu oluşsa bile tamiratı kolaylıkla yapılabilir.

Epoksi zemin kaplama birim fiyat seçenekleri de diğer zemin kaplama çeşitlerine benzer fiyatlardır. Ancak seçeceğiniz epoksi kaplama çeşidinin de fiyat konusunda etkisi vardır. Örneğin antistatik epoksi zemin kaplama fiyatları ve 3d epoksi zemin kaplama fiyatları birbirinden farklı olabilir. Bu sizin zevkinize ve seçimlerinize bağlı olarak belirlenir. Epoksi zemin kaplama çeşitleri sizin işinize en çok yarayacak olan uygulamadır. Sahip olduğu özellikler ile yaptırdığınıza pişman olmayacak ve uzun süreli kullanım sağlayacaksınız. Diğer zemin kaplama çeşitleri ile dayanıklılık ve kullanım kıyaslamaları yapacak olursak da maliyeti de en aza inen zemin çeşididir.3d epoksi zemin kaplama m2 fiyatı hesaplatmak için veya epoksi hesaplama hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.