Diamond Epoksi Logo

Tenis Epoksi Zemin Kaplama

ankara epoksi zemin kaplama

Tenis Kort Epoksi Zemin Kaplama TEKNİK ÖZELLİKLER

1.PRİMER

Tenis Kort Epoksi Zemin Kaplama açık ve kapalı alan Basketbol sahası zeminleri için modife edilmiş sentetik reçine dispersiyonudur.
TANIMI: Primer şefaf ,tek kompenentlı hava ile kurumayı sağlayan bir akrilik polimerdir.
Kullanım Amacı : Çok amaçlı spor saha sisteminde uygulanacağı beton yada asfalt zeminin aderansını artırmak amacıyla kulanılır.

2.RESURFACER

Çok amaçlı kapalı veya açık dış saha zemin kaplamalarda Özelikle beton veya asfalt zeminleri için siyah renkte % 100 akrilik polimer bağlayıcılı,silis veya kuars kumu ile karıştırılarak elastik asfalt özelikli akrilik sistemidir.
Kullanım Amacı : Resurfacer Acık veya kapalı çok amaçlı spor zemin kaplamasının uygulanacağı asfalt veya beton zeminin cushion,standart kaplama sisteminin aderansını artırmak amacıyla kulanılır.

3.CUSHİON TABAKASI

Cushion özel granülimetrik kaucuk ve yuksek performanslı reçine ,bağlayıcı içeren pigmentsiz % 100 elastigyete sahip çok amaçlı spor saha zemin kaplama alt yapı malzemesidir.
Kullanım Amacı : Cushion, Resurfacer üzerine en az 2,3 kat olarak tatbik edilir.Böylece özel granülimetrik kaucuk partikulleri 2 mm kalınlığında sıkıştırılmış homojen bir kalınlık oluşturulur.Zemine düzgünlük ve elastikiyet kazandırır.

4.RENKLİ OYUN TABAKASI

Silis veya kuars kumu dolgulu akrilik çok amaçlı spor saha standart kaplama sistemidir.
Kullanım Yerleri: Cushion veya standart spor saha zemin kaplamalarda Oyun hızını kontrol etmek amacıyla belirli bir teksture yapıda formüle edilmiştir.Renkli oyun katı olarak zeminin en küçük noktalarına kadar homojen dağılımını sağlayarak çok düzgün,sert, ve yırtılma direnci yüksek bir kaplama oluşturulur.Renk alternatifleri Tenıs federasyonon onayladığı kiremit kırmızı ve yeşil renk isteğe bağlı olarak istenilen renk tatbik edilir.

5.RENK KATMANI

Pigment dolgulu ,Renk örtücülüğüne sahip,UV ışınlara dayanıklı akrilik tenıs kortu Boyasıdır. (voleybol oyun alanı KIRMIZI ,oyun alanın dışı YEŞİL veya mavi ( renk seceneğini firmamıza bildiriniz.
Kullanım Amacı: Pigment dolgulu akrilik tenıs kort Boyası , Renkli oyun tabakası üzerine ,Aşınmaya dayanıklı,oyun hızını kaybetmemek , Ayak hareketleri, top hareketleri,vs özeliğe sahip mat bir zemin kaplama oluşturulur.

6.CİZGİ BOYASI

Akrilik esaslı % 100 elastik pigment dolgulu, Renk örtücülüğüne sahip UV ışınlara dayanıklı,yüksek kaliteli bir cizgi boyasıdır.