Diamond Epoksi Logo

Teras Epoksi Zemin Kaplama

ankara epoksi zemin kaplama

Teras zemin kaplama hizmeti nedir? Teras zemin kaplamasının gerekliliklerinden birisi teras balkonlarının yağmur, güneş ışığı gibi etmenlere sürekli maruz kalması sebebi ile zeminin altında kalan kısımlara su sızdırma problemlerini engellemektir. Zamanla yıpranan yapılardan kaynaklanan bu sızdırmaları engellemek için teras ve balkonlara da beton zemin kaplama işlemi olarak Polyurea sprey kaplama uygulaması yapılmakta ya da epoksi zemin kaplama işlemleri uygulanabilmektedir. Epoksi uygulaması su geçirmezliği ve dekoratif tasarım elverişliliği ile tercih edilmesi daha fazladır. Epoksi zemin kaplama fiyatları gibi teras zeminine yapılacak işlemlerde m2 bazında hesaplanmaktadır. Epoksi zemin kaplama hakkında detaylı bilgi için epoksi zemin kaplama nedir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

3d epoksi zemin kaplama m2 fiyatı tasarımın detaylı durumu ve hazır ya da yeni tasarım durumlarına göre değişmektedir. 3d epoksi zemin kaplama fiyatları firmamızın kataloglarında yer almaktadır. Epoksi zemin kaplama zararları olarak belirtilen epoksi malzemesinin kuruması için geçen süre belirtilmektedir. Epoksi boya malzemesi ilk 24 saat içerisinde ayak basacak seviyede kurumaktadır. Ürünün son ve tam şeklini alması bir hafta sürmektedir. Bu da ilk 24 saat sonunda alanı kullanılabilir hale gelmektedir. Ancak ürünün verilen şekli tam alması açısından ve uzun yıllar düzgünce kullanılması için bekleme sürelerini uygulamak faydalı olacaktır. En kaliteli zemin uygulamaları için firmamıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Epoksi zemin kaplama üreticileri rakiplerine kıyasla oldukça uygun olan firmamız müşteri memnuniyetini arttırmak adına kaliteli hizmeti her geçen gün geliştirmektedir. Epoksi zemin detayı ustalıkla şekillendirilerek yapılan tasarımlar ve epoksi boyama yöntemleri ile oluşturulan derinlik hisleri sayesinde odalarınızın daha büyük görünmesini sağlayacak ve kendinize daha ferah bir ortam oluşturabileceksiniz. Beton silme işlemlerimiz için beton parlatma kataloglarımızdan betonlarınızın üzerine katman oluşturmadan temizlenip parlatılmasıdır. Beton parlatma uygulamalarının beton ömürlerini 20 yıla kadar uzattığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.